logo
Çağrı Merkezi;
03244225909
Bize Yazın;
jenerasyonelektrik@gmail.com

Hakkımızda

Projeler ve yeni kuşak çalışmalar Elektrik & Elektronik alanında özel ve uzmanlık gerektiren haberleşme, otomasyon, veri merkezi, enerji yönetimi elektrik enerjisinin yoğun olarak kullanıldığı,Okut Kamu Binaları, Spor Tesisleri, Sağlık Kuruluşları, üniversiteler. endüstriyel alanlarda enerjiyi verimli kullanmak modernizasyon zorunlu hale gelmiştir.

Kamu binaları, özel konut iş yerler i, İhale olunan projeler ve tesislerin çalışma sistemlerine uygun, ihtiyaç görünen tüm Elektrik & Elektronik altyapısına ürün ve tedarik çözümleri , projelendirme tasarım ve sahada uygulanması konusunda hizmet sunmaktayız. 

Enerji temininden başlayarak, orta gerilim (OG) güç merkezlerinin, alçak gerilim (AG) dağıtım sistemi, aydınlatma ve kuvvetli akım sistemleri, projelendirilmesi ve hazırlanan projeye uygun maliyet analiz leri, Yapılan tüm çalışmalarda sistemim uygun değer çözümleri ve gerekli görüldüğü yerlerde alternatif projelendirme çözümleri hizmetlerimiz dahilindedir.

Firmamız, Kamu kurum ve kuruluşları, Okut Halk Eğitim Merkezleri, Hükumet Konakları, 

Spor Tesisleri Ticari yapılar, Alışveriş merkezleri, Otel ve Turistik tesisler, Marketler, Hastaneler, Özel konutlar ve Endüstriyel Tesisler Liman tesisleri gibi çeşitli işlevlerde her tür yapı için belirtilen alanlarda Elektrik & Elektronik hizmeti verir.